Toodete reklaamimine suunamudijate kaudu

  Toodete reklaamimine suunamudijate kaudu

  Aidates kliendil reklaamida oma tooteid sotsiaalvõrgustikes, kaasame me tunnustatud ja hästi tuntud eksperte erinevatest tööstusvaldkondadest. Suunamudijate kaudu me räägime toote eelistest, selle maksumusest ja rakendusviisidest, kaubamärgi ajaloost, muudest kliendile olulistest ettevõtte arengutest. Me koordineerime sihtauditooriumi, arendame ja rakendame sotsiaalvõrgustikus suhtlusstrateegiat tarbijaga. 

  Suunamudijate kaudu toimuv suhtlus (TV reklaamid, arstid, näitlejad jne) aitab suurendada kliendi ettevõtte kaubamärgi tuntust ning lojaalsust kaubamärgile ja toodetele, meelitada uusi tarbijaid ning tellijaid, suurendada sihtauditooriumini jõudmist, viia turule uusi tooteid ja toetab müügi suurendamist.

  Me tagame projektihalduse protsesside ja protseduuride läbipaistvuse, pühendume kehtestatud ja kokkulepitud võtmenäitajate saavutamisele, käivitame ja lõpetame projekti õigeaegselt.

  Meie unikaalsed teadmised tagavad sügavuti keskendumise kliendi ülesandesse, abi tulemuse saavutamiseks (müügi või toote tuntuse suurendamine), meie poolt tagatud meeskonna kõrge professionaalsuse ja suhtlusoskuse, ülesande täitmise tähtaegsuse.
  Our services
  Kaubaturunduse sisseost
  Farmatseutilise esitluse sisseostuteenus aitab tooteid viia tooteid turule ja tutvustada neid tarbijale.
  Kaubaturunduse sisseost
  Me pakume kõrgelt kvalifitseeritud konsultante, kes aitavad suurendada kliendi müüki ning suurendada tema kaubamärgi tuntust.
  Kaubaturunduse sisseost
  Toodete reklaamimine sotsiaalvõrgustikes ja veebiplatvormidel on teenus, mis võimaldab suurendada kliendi ettevõtte kaubamärgi tuntust ning lojaalsust kaubamärgile ja toodetele, meelitada uusi tarbijaid, suurendada sihtauditooriumini jõudmist, viia turule uusi tooteid jne.
  Kaubaturunduse sisseost
  Salaostja teenus on kliendi teenusstandardite audit toote või teenuse ostuprotsessi käigus.
  Kontakt
  Teil on küsimus?
  ANCOR Corporate Websites
  Загрузка...
  Logo ANCOR
  Загрузка...
  Logo ANCOR
  Загрузка...
  Logo ANCOR
  Загрузка...