Kliendi toodete ja teenuste esitlemine müügikohas

  Kliendi toodete ja teenuste esitlemine müügikohas

  Me pakume kõrgelt kvalifitseeritud konsultante, kes aitavad suurendada kliendi müüki ning suurendada tema kaubamärgi tuntust.

  Me konsulteerime kliente müügikohas ja arendame ning viime läbi reklaamtegevusi või teisi meetmeid, mille eesmärgiks on vajadusel tarbekaupade nõudluse stimuleerimine.

  Meie teenus võib hõlmata kliendi nõudmisel esitluskava väljatöötamist.

  Meie spetsialistid paigaldavad kliendi seonduva teenuse või toodete reklaammaterjalid mistahes kohtadesse, viivad müügikohas läbi reklaamnäidiste testimise klientidel.

  Me hoolitseme kõige eest isiklikult: vahetuste haldamine, tooteesitluse haldamine, kohandamine ja koolitus nagu ka motiveeritud töötamine ja meeskonna vähendatud voolavus.
  Our services
  Kaubaturunduse sisseost
  Farmatseutilise esitluse sisseostuteenus aitab tooteid viia tooteid turule ja tutvustada neid tarbijale.
  Kaubaturunduse sisseost
  Toodete reklaamimine sotsiaalvõrgustikes ja veebiplatvormidel on teenus, mis võimaldab suurendada kliendi ettevõtte kaubamärgi tuntust ning lojaalsust kaubamärgile ja toodetele, meelitada uusi tarbijaid, suurendada sihtauditooriumini jõudmist, viia turule uusi tooteid jne.
  Kaubaturunduse sisseost
  Aidates kliendil reklaamida oma tooteid sotsiaalvõrgustikes, kaasame me tunnustatud ja hästi tuntud eksperte erinevatest tööstusvaldkondadest. Suunamudijate kaudu me räägime toote eelistest, selle maksumusest ja rakendusviisidest, kaubamärgi ajaloost, muudest kliendile olulistest ettevõtte arengutest. Me koordineerime sihtauditooriumi, arendame ja rakendame sotsiaalvõrgustikus suhtlusstrateegiat tarbijaga. 
  Kaubaturunduse sisseost
  Salaostja teenus on kliendi teenusstandardite audit toote või teenuse ostuprotsessi käigus.
  Kontakt
  Teil on küsimus?
  ANCOR Corporate Websites
  Загрузка...
  Logo ANCOR
  Загрузка...
  Logo ANCOR
  Загрузка...
  Logo ANCOR
  Загрузка...