Turu-uuring ja analüüs

  Turu-uuring ja analüüs

  Uuring on ettevõtte turundustegevuste erinevate aspektide kohta käiva info süsteemne kogumine ja analüüsimine. Personali turu ekspertidena, me spetsialiseerume ettevõtte Personali funktsiooniga seotud uuringutele. Need hõlmavad hõivatuse uuringut, ristfunktsionaalset koostoimimist, töötaja rahulolu, ettevõtte kultuuri uuringut, tööandja kaubamärgi uuringut, palka, vahendeid ja kompensatsiooniülevaateid..

  ANCORi eelised:

  • teeme uuringuid alates 2010;
  • meie hõivatuse uuring on võrdlusalus vene ja välisriikide spetsialistide seas;
  • me teame, kuidas uurida töötajate veebipõhise uuringu kaudu üksuste ristfunktsionaalset koostoimimist;
  • kõik meie uuringud viiakse läbi veebis, mistõttu ei tule aruannet kaua oodata;
  • me vaatame olukorda kõikehõlmavalt ja kasutame analüüsiks kvalitatiivsete ning kvantitatiivsete meetodite kombinatsiooni. See võimaldab saada uuringusubjektist kõige detailsema vaate;
  • Meie konsultantidel on sotsioloogi haridus ja laialdased kogemused ettevõttesiseste uuringute, kaasa arvatud suuremahuliste, teostamiseks.
  Our services
  Konsulteerimine
  Talendi kaardistamine on professionaalne konsultatsiooniteenus, mille eesmärgiks on koguda ja analüüsida tööturu andmeid vastavalt kliendi nõudmisele.
  Konsulteerimine
  Me aitame ehitada tugeva tööandja brändi ja reklaamime seda veebis ning väljaspool veebi. Me teame, kuidas meelitada kliendi ettevõtte vabadele töökohtadele parimaid kandidaate ja praktikante.
  Konsulteerimine
  Kui me oleme juba loonud suhtlusstrateegia, siis saame selle viia ellu: viia läbi konverentse ja näitusi eest, luua veebilehti ning käivitada reklaami, hallata sotsiaalmeedia kontosid, töötada ülikoolide ja massimeediaga.
  Konsulteerimine
  Me aitame ettevõtetel digitaalseid ja veebiväliseid tööriistu kasutades palgata parimaid praktikante.
  Konsulteerimine
  Hindamine on oluline osa igast ärist. Me oleme aidanud oma klientidel teha õigeid personaliotsuseid alates 1998. aastast.
  Konsulteerimine
  Pädevuste modelleerimine on töötajate professionaalsete oskuste haldamine, mis algab professionaalsete oskuste ja teadmiste nõuete määratlemisest ning efektiivsete hindamistööriistade loomisest.
  Konsulteerimine
  Õige töökorraldus viib kõrgete tulemusteni, toetab ettevõtte tulemuslikkust ja loob edasiviiva motiveeriva tausta.
  Konsulteerimine
  Töövahendus pakub meie klientidele tuge organisatsiooniliste muutuste korral.  Me aitame organisatsiooni töötajatel leida uue töö.
  Kontakt
  Teil on küsimus?
  ANCOR Corporate Websites
  Загрузка...
  Logo ANCOR
  Загрузка...
  Logo ANCOR
  Загрузка...
  Logo ANCOR
  Загрузка...