Tulemuse haldamine

  Tulemuse haldamine

  Õige töökorraldus viib kõrgete tulemusteni, toetab ettevõtte tulemuslikkust ja loob motiveeriva tausta.

  Me oleme palju aastaid aidanud oma klientidel luua toimivaid organisatsioonimudeleid, suurendada töökohtade tootlikkust ning aidanud pädevalt töötada mitme meeskonnaga. Meie konsultantidel on laialdased kogemused jaemüügipersonali, kontoritöötajate ja tootmisspetsialistide erinevate palgamudelite modelleerimisel. Me oleme ellu viinud kümneid projekte organisatsioonistruktuuride optimeerimiseks, ressursside planeerimiseks ja tööaja tulemusliku kasutamise süsteemide ehitamiseks.
  • Spetsiaalsed palgaülevaated, vahendid ja kompensatsioonid
  • Preemia modelleerimine
  • Organisatsioonikujundus ja hulkade haldus
  • Töötundide tulemuslikkuse hindamine
  Our services
  Konsulteerimine
  Talendi kaardistamine on professionaalne konsultatsiooniteenus, mille eesmärgiks on koguda ja analüüsida tööturu andmeid vastavalt kliendi nõudmisele.
  Konsulteerimine
  Me aitame ehitada tugeva tööandja brändi ja reklaamime seda veebis ning väljaspool veebi. Me teame, kuidas meelitada kliendi ettevõtte vabadele töökohtadele parimaid kandidaate ja praktikante.
  Konsulteerimine
  Kui me oleme juba loonud suhtlusstrateegia, siis saame selle viia ellu: viia läbi konverentse ja näitusi eest, luua veebilehti ning käivitada reklaami, hallata sotsiaalmeedia kontosid, töötada ülikoolide ja massimeediaga.
  Konsulteerimine
  Me aitame ettevõtetel digitaalseid ja veebiväliseid tööriistu kasutades palgata parimaid praktikante.
  Konsulteerimine
  Hindamine on oluline osa igast ärist. Me oleme aidanud oma klientidel teha õigeid personaliotsuseid alates 1998. aastast.
  Konsulteerimine
  Pädevuste modelleerimine on töötajate professionaalsete oskuste haldamine, mis algab professionaalsete oskuste ja teadmiste nõuete määratlemisest ning efektiivsete hindamistööriistade loomisest.
  Konsulteerimine
  Uuring on ettevõtte turundustegevuste erinevate aspektide kohta käiva info süsteemne kogumine ja analüüsimine.

  Konsulteerimine
  Töövahendus pakub meie klientidele tuge organisatsiooniliste muutuste korral.  Me aitame organisatsiooni töötajatel leida uue töö.
  Kontakt
  Teil on küsimus?
  ANCOR Corporate Websites
  Загрузка...
  Logo ANCOR
  Загрузка...
  Logo ANCOR
  Загрузка...
  Logo ANCOR
  Загрузка...