Talendi kaardistamine

  Talendi kaardistamine

  Talendi kaardistamine on professionaalne konsultatsiooniteenus, mille eesmärgiks on koguda ja analüüsida tööturu andmeid vastavalt kliendi nõudmisele.

  Analüüsi tulemuseks on kliendi spetsiifilistele vajadustele vastav uuring, mis võimaldab kliendil näha „suurt pilti“ ja seejärel otsustada, mida tuleb olemasolevates äriprotsessides muuta ja kuidas neid parendada.

  Selliste uuringute tulemusi saab kasutada spetsiifiliste vabade töökohtade jaoks kandidaatide otsimiseks ja valimiseks, neid saab võtta arvesse ka personalihaldusega seotud juhtimisotsuste tegemisel, organisatsiooni arendamisel, strateegia ja tegevuste kavandamisel, turuuuringute tegemisel ja muude sarnaste probleemide korral.

  ANCORi eelised:

  • Otseligipääs informatsioonile. Me näeme kogu turgu ja töötame kandidaatidega iga päev.
  • Me tegutseme kõrgeid eetilisi standardeid järgides, mis soodustab kõrgetasemelist usaldust.


  Our services
  Konsulteerimine
  Me aitame ehitada tugeva tööandja brändi ja reklaamime seda veebis ning väljaspool veebi. Me teame, kuidas meelitada kliendi ettevõtte vabadele töökohtadele parimaid kandidaate ja praktikante.
  Konsulteerimine
  Kui me oleme juba loonud suhtlusstrateegia, siis saame selle viia ellu: viia läbi konverentse ja näitusi eest, luua veebilehti ning käivitada reklaami, hallata sotsiaalmeedia kontosid, töötada ülikoolide ja massimeediaga.
  Konsulteerimine
  Me aitame ettevõtetel digitaalseid ja veebiväliseid tööriistu kasutades palgata parimaid praktikante.
  Konsulteerimine
  Hindamine on oluline osa igast ärist. Me oleme aidanud oma klientidel teha õigeid personaliotsuseid alates 1998. aastast.
  Konsulteerimine
  Pädevuste modelleerimine on töötajate professionaalsete oskuste haldamine, mis algab professionaalsete oskuste ja teadmiste nõuete määratlemisest ning efektiivsete hindamistööriistade loomisest.
  Konsulteerimine
  Uuring on ettevõtte turundustegevuste erinevate aspektide kohta käiva info süsteemne kogumine ja analüüsimine.

  Konsulteerimine
  Õige töökorraldus viib kõrgete tulemusteni, toetab ettevõtte tulemuslikkust ja loob edasiviiva motiveeriva tausta.
  Konsulteerimine
  Töövahendus pakub meie klientidele tuge organisatsiooniliste muutuste korral.  Me aitame organisatsiooni töötajatel leida uue töö.
  Kontakt
  Teil on küsimus?
  ANCOR Corporate Websites
  Загрузка...
  Logo ANCOR
  Загрузка...
  Logo ANCOR
  Загрузка...
  Logo ANCOR
  Загрузка...