Paindlik tööaeg tähendab suuremat rahulolu tööga
  Uudiste loendisse

  Tööaeg on paindlikum ja inimesed on rohkem rahul

  Tööaeg on paindlikum ja inimesed on rohkem rahul

  Eesti inimestel on tööaeg muutunud paindlikumaks Eesti Statistikaameti tööelu-uuringu andmetel. Paindlik tööaeg toob endaga kaasa ka inimeste suurema rahulolu oma tööga. Aastal 2009 sai oma tööaega osaliselt või täismahus valida 63,3% töötajatest, 2021 aasta seisuga saab seda teha 77,2% töötajatest.

  Eelkõige saavad tööaega valida suurettevõtete töötajad kus on 250 või rohkem inimest. Eelmise aasta seisuga saab suurettevõtete töötajatest valida tööaega 85,9%.

  Tööga rahulolu on kasvanud, aastal 2009 ja 2015 oli rahulolematuid töötajaid 5-6%, 2021 aasta seisuga on rahulolematuid töötajaid 4%. Teenindus- ja müügitöötajad on kõige vähem rahul oma tööga, kõige rohkem on rahul aga juhid ja tippspetsialistid.

  „Igapäevaselt erinevate ettevõtete ja kandidaatidega suheldes oleme kindlasti märganud seda tendentsi, et järjest rohkemad ettevõtted võimaldavad nii paindlikku tööaega kui ka kaugtööd. Paindlikku tööaega ja kaugtööd pakkuvatel ettevõtetel on suurem võimalus leida enda ettevõttesse parimad talendid, sest inimesed on harjunud teatud vabadusega ja kui ettevõttes puudub paindlikkus siis ka ei asuta sinna tööle. Usun, et selline trend jätkub ja järjest rohkemate ettevõtete jaoks on oluline, et töö oleks kvaliteetselt tehtud, mitte see mis kell seda tehakse ja kas seda tehakse kodus või kontoris.“ Kerli Kudo ANCORi värbaja

  ANCOR Corporate Websites
  Загрузка...
  Хочу в ANCOR!
  Загрузка...
  Заявка на услугу
  Загрузка...
  Logo ANCOR
  Загрузка...
  Logo ANCOR
  Загрузка...
  Logo ANCOR
  Загрузка...