Kuidas muuta oma LinkedIni profiil paremaks
  Uudiste loendisse

  Nõuanded LinkedIni profiili silmapaistvamaks muutmiseks

  Nõuanded LinkedIni profiili silmapaistvamaks muutmiseks

  Professionaalne LinkedIni profiil on hea võimalus, et suhelda erinevate valdkondade spetsialistidega ja värbajatega, LinkedInis saab huvitavate ettevõtete tegemistel silma peal hoida. Praegu kasutavad värbajad väga tihti LinkedIni tööriistana uute inimeste värbamiseks ja kui sul on korralik profiil siis võivad ka sinuni jõuda paljud huvitavad tööpakkumised. Toome välja mõned näpunäited mille abil saad muuta oma profiili paremaks. Kui sa pole veel LinkedIni kasutaja siis saad neid nõuandeid kasutada oma profiili loomiseks.

  • Professionaalne profiilipilt ja kaanefoto – need pildid jätavad teist esimese visuaalse mulje nii, et mõelge hoolega läbi millised need võiksid olla. Mõelge millist infot soovite oma pildiga edasi anda. Profiilipilt võiks olla midagi sellist, mis näitab teie kui oma ala professionaali isikupära, pildile võiks mahtuda pea ja õlad. Kaanefotoks võib olla näiteks teie ettevõtte logo, midagi mis seda iseloomustab. Või miks mitte midagi inspireerivat.

  • Pealkiri ja kokkuvõte – pealkiri on kõige nähtavam tekstirida, kui keegi jätkab teie profiili vaatamisega, siis muutub kokkuvõte kõige olulisemaks. Selle asemel, et kirjeldada lihtsalt oma praegust ametikohta või otsitavat ametikohta, kirjutage oma karjäärieesmärkide ja/või püüdluste kohta lühike fraas. Miks mitte kasutada võimalust, et tuua esile, miks teile teie valitud elukutse meeldib ja mida saate tulevastele tööandjatele pakkuda. Oma usaldusväärsuse tõstmiseks märkige lisaks mõned olulised saavutused ja natuke statistikat.

  • Olge aktiivne – jälgitavate inimeste ja organisatsioonide postituste jagamine, meeldivaks märkimine ja aruteludes osalemine annab värbajatele hea ülevaate sellest, et oled huvitatud erinevatel teemadel kaasa rääkima. Samuti näitab see millised teemad teile rohkem korda lähevad.

  • Kasvatage võrgustikku – asjakohase võrgustiku loomine teiste valdkonna spetsialistide ja värbajatega on üks lihtsamaid viise uute võimaluste avastamiseks. Värbajad jagavad enda profiilil aktiivseid tööpakkumisi ja samuti teevad seda erinevad organisatsioonid.

  • Organiseeritud töökogemus – pange kirja enda töökogemus õiges järjekorras ja arusaadavalt. See annab vajaliku ülevaate ja huvi korral võetakse teiega ühendust ning küsitakse põhjalikumat CV-d.

  • Jagage oma saavutusi ja artikleid teie tegemiste kohta – jagage oma loomingut ja igapäevast tööd mida teete uhkusega, see loob visuaalse portfelli ja justkui turundab teie oskusi. 

  • Läbitud lisakursused – lisage oma profiilile kõik kursused mida olete läbinud, keelekursused, akadeemilised ja vabatahtlikud saavutused. See aitab teie profiilil otsingutes paremini esile tulla.

  Praegusel digitaalajastul on LinkedIn nagu sinu CV, hoia seda asjakohasena, kooskõlas oma püüdluste ja saavutustega. Kui oled avatud uutele võimalustele, siis märgi see kindlasti oma profiilile. 

  ANCOR Corporate Websites
  Загрузка...
  Хочу в ANCOR!
  Загрузка...
  Заявка на услугу
  Загрузка...
  Logo ANCOR
  Загрузка...
  Logo ANCOR
  Загрузка...
  Logo ANCOR
  Загрузка...