IT ja kommunikatsiooni spetsialistide motivaatorid
  Uudiste loendisse

  Mis motiveerib IT ja kommunikatsiooni valdkonnas töötavaid inimesi

  Mis motiveerib IT ja kommunikatsiooni valdkonnas töötavaid inimesi

  Pandeemia on üle terve maailma mõjutanud seda kuidas praegu tööd tehakse. Keskmiselt maailmas jätkasid tavapäraselt töötamisega 50% tööealistest täiskasvanutest, IT ja kommunikatsioonisektoris jätkasid tööga tavapäraselt 67% inimestest. Kriisi tagajärjel kaotas maailmas töö 9% inimestest, IT ja kommunikatsiooni valdkonnas oli see 1%. REBR uuringu tulemustest selgub ka see, et kui tekkis hirm kaotada töö, siis oli palju suurem tõenäosus, et hakati otsima uut tööandjat ja vahetati töökohta (26%). Kui on olemas turvatunne, et töökoht säilib, siis vahetas tööandjat palju väiksem hulk inimesi (11%).

  Põhilised motivaatorid tööandja valimisel IT ja kommunikatsiooni sektoris on (REBR andmetel):

  • Atraktiivne palk ja boonused 65%
  • Töö- ja eraelu tasakaal 62%
  • Töökoha säilimise kindlus 60%
  • Ettevõtte finantsiline heaolu 57%
  • Meeldiv töökeskkond 55%
  TOP 5 tööandja valimise põhjused on ülemaailmselt tööealiste täiskasvanute hulgas enamasti samad. Kui IT ja kommunikatsioonisektoris on väga oluline ettevõtte finantsiline heaolu, siis globaalses TOP 5s oli selle asemel esindatud, see et oleks võimalus edeneda karjääris (49%).

  IT ja kommunikatsiooni valdkond muutub järjest tähtsamaks, olenemata sellest kui kiiresti kriis möödub. See kuidas tänapäeval tööd tehakse on muutunud ja see eeldab järjest rohkem lahendusi ja võimalusi kaugtöö tegemiseks ning neid lahendusi pakub just IT valdkond.

  ANCOR Corporate Websites
  Загрузка...
  Хочу в ANCOR!
  Загрузка...
  Заявка на услугу
  Загрузка...
  Logo ANCOR
  Загрузка...
  Logo ANCOR
  Загрузка...
  Logo ANCOR
  Загрузка...