imelikud värbamislood
  Uudiste loendisse

  Lugusid värbamisest, mida on raske uskuda, et need tegelikult juhtusid

  Lugusid värbamisest, mida on raske uskuda, et need tegelikult juhtusid

  1. "Las ma ütlen teile, keda ma tunnen"

  „Vastutasin meie digitaalturundusagentuuris uue töötaja värbamise eest. Potentsiaalne töötaja rõhutas tugevalt, kui palju erinevaid inimesi ta tunneb. Ta mainis ka mõningaid tööstusharu edukaimaid inimesi ja käitus nagu oleks nendega parim sõber.

  Juhuslikult oli üks nendest inimestest meie kontoris - seega kutsusime ta sisse. See, mis pärast juhtus, oli hüsteeriline. Tema valed tulid avalikuks ning ta lahkus häbi silmis maha vaadates. “Max Soni, Qumana

  2. Puhtus on teisejärguline töötuks olemise kõrval

  „Läksin ühel päeval ehitustreilerisse tööd otsima. Kohe, kui sisse astusin, viskas juhataja prügi prügikasti suunas, kuid ta viskas mööda. Korjasin prügi ülesse, panin selle prügikasti ja palusin tööd. Hiljem tuli välja, et ta andis minu kontaktid teisele ettevõtte omanikule, kes võttis mind tööle just selle prügikasti intsidendi pärast.

  Töötasin tema juures kümme aastat. Nüüd on mul oma ettevõte. “- Ken Beckstead, Cigarette Pollution Solutions

  3. Oota üks hetk, ma kirjutan sinu numbri kartulile

  "Ühel korral sattusin ma paanikasse, kui toiduvalmistamise ajal mulle tagasi helistati, ma jooksin oma haukuvate koerte juurest eemale, käes vaid telefon, nuga ja kartul ning ma kogemata ütandlesin: töö

  "Vabandust, vabandust, oodake, ma kirjutan numbri kartulile". Järgmises intervjuus vandusin kogemata, kuid sain sellegipoolest tööle. "

  4. Kinni kiilunud

  “Mul oli ühe suure ettevõttega videointervjuu. Arvuti pidi esitama mulle küsimuse ning siis minu poolse vastuse salvestama, et see juhtkonnale edastada. Mul oli küsimusele vastamiseks aega 30 sekundit, mitte rohkem ega vähem. Ühe küsimuse korral said mul otsa ideed, millest rääkida ning otsustasin täielikult paigal seista ja mitte pilgutada 15 sekundit, et jääks mulje nagu oleks video pilt kinni kiilunud ... "

  5.Sa võid mind leida Google-st

  “Otsisin tööd ja soovisin liikuda suuremasse agentuuri ametikohale, kus on vaja teha reklaame. Lõin enda oskuste demonstreerimiseks Google AdWords kampaania. Peale väikest uuringut suutsin ma leida iga agentuuri kontori, kus mul oli huvi töötada. Seejärel paigalasin otsingureklaamid kõikidesse otsingutesse, mis tehti tööajal agentuuri kontoritest.

  Iga reklaamil klõpsamine viis inimese veebisaidile, mis oli loodud tegeliku agentuuri müügivihje genereerimise lehe jäljendamiseks koos äripakkumise, tõestuskoopia, tagasiside ja müügivihje loendiga. See võimaldas agentuuril minuga vestluse planeerida. Vähem kui ühe nädala jooksul olin ma püüdnud agentuuri tähelepanu, kus ma hetkel õnnelikuna töötan. "

  - Dallas McLaughlin, The James Agency

  ANCOR Corporate Websites
  Загрузка...
  Logo ANCOR
  Загрузка...
  Logo ANCOR
  Загрузка...
  Logo ANCOR
  Загрузка...