IT spetsialistide kokkutulek
  Uudiste loendisse

  Atea Action 2021

  Atea Action 2021

  Atea on Põhja- ja Baltimaade suurim IT-ettevõte ning nad soovivad oma kliente hoida kursis IT-maailmas toimuvate uuendustega. Selleks korraldavad nad erinevaid üritusi, millest üks on Atea Action. Sellest on saanud IT inimeste kohtumispaik. Peamisteks teemadeks olid seekord kodukontor ja kaugtöö.

  Viimase kahe aasta jooksul on kodukontorites töötavate inimeste hulk järjest kasvanud ja see poleks võimalik, kui ei oleks olemas kiiresti arenevaid IT-teenuseid. Alustades sellest, kuidas inimesed omavahel suhtlevad lõpetades sellega kuidas tagada maksimaalne turvalisus kodukontoris.

  Kaugtööle üleminek oli keeruline nii ettevõtetele kui töötajatele. Ettevõtted pidid tagama nii vajaliku riistvara kui ka tarkvara olemasolu, et kõik tingimused töötamiseks oleks loodud. See vajas kiiret reageerimist ja sellega kaasnesid kulutused. Töötajatele oli selline töövorm harjumatu ja ka digioskustest jäi esialgu puudu.

  Konverentsil olid esindatud IT-ettevõtted, kelle üheks eesmärgiks on aidata muuta kontorist väljaspool töötamine efektiivsemaks ja turvalisemaks. Seda nii nutikate tarkvaralahenduste kui ka mugavate ja keskkonasõbralike seadmetega. Uusi ja kasutajasõbralikke lahendusi on kindlasti vaja, sest kaugtöö ei kao veel niipea kuskile. Ettevõtete jaoks tähendab kaugtöö suurt kokkuhoidu kinnisvara kuludelt ja töötajatele tähendab see rohkem paindlikkust ja vaba aega, sest jääb ära transport tööle ja tagasi.

  ANCOR Corporate Websites
  Загрузка...
  Хочу в ANCOR!
  Загрузка...
  Заявка на услугу
  Загрузка...
  Logo ANCOR
  Загрузка...
  Logo ANCOR
  Загрузка...
  Logo ANCOR
  Загрузка...