ANCOR hinnati Euroopa värbamisagentuuride edetabelis 15ndale kohale
  Uudiste loendisse

  ANCOR jõudis Euroopa suurimate värbamisettevõtete TOP 20 edetabelisse

  ANCOR jõudis Euroopa suurimate värbamisettevõtete TOP 20 edetabelisse

  Staffing Industry Analysts (SIA) avaldas Euroopa suurimate värbamisettevõtete edetabeli Euroopas aasta 2020 tulemuste põhjal (“Largest Direct Hire Firms in Europe”). ANCOR jõudis antud edetabelis 15ndale kohale.

  SIA on mainekas rahvusvaheline agentuur, mis viib läbi ülemaailmseid personaliteenuste uuringuid. 1989. aastal asutatud Staffing Industry Analysts avaldab andmeid personaliteenuste pakkujate kohta kogu maailmas.

  SIA andmetel oli Euroopa värbamisteenuste turg aastal 2020 väärt 8,7 miljardit eurot, moodustades 6% Euroopa personaliturust. Rohkem kui 80% värbamisteenuste müügist teostasid Euroopa kaheksa suurimat ja väljakujunenumat personaliturugu, Ühendkuningriik moodustab enam kui kolmandiku sellest.

  Tulude dramaatiline langus on suuresti COVID - kriisi tagajärg. Kuigi 2020. aasta lõpus kasvas nõudlus ajutiste töötajate teenuste järele jõudsalt siis püsivate töötajate palkamine kasvab alles juhul, kui kaob ebakindlus ja majanduskasne hakkab kiire

  “Oleme väga uhked, et oleme kaasatud edetabelisse ja oleme Euroopa personalitööstuse liidrite hulgas. See saavutus kinnitab meie pühendumust klientidele, teenuste kõrget kvaliteeti ja töötajate pädevust  "- Aušra Bendikaitė ANCOR Baltics juht

  ANCOR Corporate Websites
  Загрузка...
  Logo ANCOR
  Загрузка...
  Logo ANCOR
  Загрузка...
  Logo ANCOR
  Загрузка...