ANCOR Hinnati Kogu Maailmas 30 Parima Ettevõtte Hulka Professionaalse Värbamise Tulu Personalitööstuse Analüütikute Hinnangul
  Uudiste loendisse

  ANCOR jõudis maailma suurimate värbamisettevõtete TOP 30 edetabelisse

  ANCOR jõudis maailma suurimate värbamisettevõtete TOP 30 edetabelisse
  Staffing Industry Analysts (SIA) avaldas 2020. aasta tulemuste põhjal globaalse edetabeli suurimatest personaliettevõtetest värbamisteenustest saadud tulude järgi ("Largest Direct Hire Staffing Firms Globally"). ANCOR on värbamisteenuste pakkujate nimekirjas kogu maailmas 30. kohal.


  "Meil on väga hea meel, et ANCOR on üks suurimaid professionaalseid värbamisteenuste pakkujaid kogu maailmas ANCOR tegutseb 9 riigis üle kogu maailma, sealhulgas Baltikumis -. See näitab, et Balti riigid suudavad rakendada nii kõrgeid ülemaailmseid värbamisstandardeid kui ka tagada kvaliteetsed personali valiku- ja värbamisteenused . kuigi ANCOR ilmus Baltikumi alles hiljaaegu siis täiendame end pidevalt, kasvame ja seame endale ambitsioonikaid eesmärke. Olen veendunud, et pääsemine 30 parima värbaja nimekirja üle kogu maailma on hea märk, mis lubab Baltikumi tööhõive kasvu ja häid võimalusi tulevikus. "Kommenteerib Aušra Bendikaitė, ANCOR Baltikumi juht.


  SIA - on aastal 1989 loodud mainekas rahvusvaheline agentuur, mis viib läbi kogu maailma personaliteenuste uuringuid. Personalitööstuse analüütikud avaldavad andmeid personaliteenuste pakkujate kohta kogu maailmas.


  SIA andmetel teenis klassikalise värbamise ülemaailmne turg 2020.aastal 35.8 miljardit dollarit, mis on 21% vähem kui 2019.aastal. COVID-19 kriis vallandas esimesel poolaastal nõudluse professionaalsete värbamisteenuste järele. 30 maailma liidri kogutulu ulatus 4.9 miljardi dollarini.
  ANCOR Corporate Websites
  Загрузка...
  Logo ANCOR
  Загрузка...
  Logo ANCOR
  Загрузка...
  Logo ANCOR
  Загрузка...